09 Eylül 2013 #2001350

Pegasus Annelerinden Ayrı Oturtulan Çocuklarım!

12 08 2013 tarihli saat 22:30 uçağına almış olduğum 5 adet bilet ile hava alanına gidilmiş ve Pegasus Havayolları yetkililerinin sizin biletlerinizi tekrar sattık ondan dolayı sizi bu uçağa alamıyoruz yalnızca 3 kişilik yer kaldı diyerek aileyi bölüp ve siz 3 kişi uçağa binmezseniz biletleriniz yanar, diğer kalan 2 kişiyi de bir sonraki uçağa rızamız olmadığı halde bırakmışlardır. Bu da yetmez gibi 2 yaşında ve 4 yaşındaki iki kızımı da annelerinden ayrı ayrı koltuklarda oturtmuşlardır.


Uçak kalkışından sonra çocukların ağlaması üzerine bilet paralarını ödediğim çocuklarımdan birini de annesini kucağına oturtmuşlardır. Ben de mahkeme sürecini başlatmak için şu an bilgi topluyorum.

Osman 241 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön