30 Ağustos 2013 #1985289

Pegasus Anlamsız Bekleyiş!

24 ağustos günü Sabiha Gökçen'den Dalaman'a yapacağımız uçuş saat 17:00 iken 20 dakika rötar yapacağı belirtildi ve 45 dakika gecikmeli 17:45'de kalktık. Ayrıca beklerken bir çok uçuşunda rötarlı yapıldığını gördük. Bunu önemsemeyecektik ama dönüş yolculuğumuz olan 26 ağustos 21:45 uçağı ile de Dalaman'dan 1 saatte vardığımız Sabiha Gökçen'de 45 dakika valiz bekledik.


Uçak ile uçmanın zaman kazanmayı düşündüğümüz bir uçuşta anlamsız beklemeler yaşadık ve bir bilgilendirme yapılmıyor. Bizi karşılamaya gelen insanlara ne zaman çıkacağımızı söyleyemiyoruz. Anlamsız bir bekleme ve gerginlik yaşadık. Hizmet insana verilen saygıdır.

Süleyman 52 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli aksiyonlar alınması amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön