19 Eylül 2013 #2021501

Pegasus 4.5 Saat Rötar ve Ücret İadesi!

28. 08. 2013 tarihinde, Antalya'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşu gerçekleşen PC4875 nolu 18. 45 uçağı 4-4. 5 saat rötar yapması üzerine saat 23:00 civarı hareket etmiştir. Rötar süresince Antalya Havalimanı Pegasus yetkililerince en ufak bilgi paylaşımı yapılmamış bütün sorular yanıtsız bırakılmıştır.


Uçuş gerçekleştikten sonra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanındaki yetkililer tarafından Pegasus Havayolları Çağrı merkezine telefon etmek suretiyle bilet ücretlerinin geri iadesini gerçekleştirebileceğimiz bilgisi bizlere verilmiştir. Çağrı Merkezine 3-4 kere telefon etmemize rağmen bir sonuç alamadık ve sürekli zaman geçiriliyor hissi doğdu.

Burakhan 153 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz; Göndermiş olduğunuz mesajınız ilgili departmanlarımıza iletilmiş ve tarafımızdan incelenmiştir. Pegasus Havayolları olarak "zamanında kalkış" performansımızı en üst seviyelere taşıyarak, siz misafirlerimizin tercihlerinin en önemli nedeni olan Güvenli ve Zamanında seyahat imkanlarını gerçekleştirebilmek adına her dönemde çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında şirketimizin zamanında kalkış performansımız sektörde üst seviyelerde izlenmektedir.Buna rağmen bazı koşullarda seferlerimizde aksaklıklar yaşanmakta ve bu aksaklıkların en kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla gerekli aksiyonlar alınmaktadır.Yaşamış olduğunuz sorun hakkında ilgili departmanlarımıza detaylı olarak bilgi verilmiştir.Bilet işlemleriniz ile ilgili 7/24 çağrı merkezimiz ile irtibata geçebileceğinizi bildirmek isteriz. Anlayisiniza tesekkür eder, bir sonraki uçusunuzda benzer bir durum ile karsilasmamanizi dileriz. Uçuşlarımızda görüşmeyi dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön