11 Eylül
#12571420

Pegasus Hava Yolları'nda Yetkili Bulamadık!

Trabzon'dan satın aldığım uçak biletimi 18:00' da hava alanına vaktinde ve zamanında gitmeme rağmen uçakta fazla bilet satıldığını ve hava alanında Arap yoğunluğu olduğunu belirterek ve 4 kişi yerine 3 kişi gönderebileceklerini söylediler.


Çıkan tartışma sonucunda polis çağırdılar koca Trabzon hava alanında bir tane Pegasus yetkilisi bulamadık. Çalışanların tamamı heaş görevlisi. 18,00 da parası ödenmiş biletimi Araplara satıp beni eşimi ve iki çocuğumu saatlerce esir aldılar. Epilepsi hastası kızım 18:00 'dan 21:00' a kadar hava alanında bekletildi.


Pegasus müşteri hizmetleri ise kayıt oluşturup Sabiha gökçene indiğinizde size yardımcı olunacak bilgisini verdi. Bütün kayıtları ve başvuruları oluşturmama rağmen 20 gündür herhangi bir geri dönüş almadım.


Defalarca aramama rağmen oyalama taktiği uygulanmaktadır. ** S*** beyin bu konularda müşteri mağduriyeti ve memnuniyetine çok fazla önem verdiğini benzer mağduriyetler ile bizzat kendisinin ilgilendiğini katıldığı bir programda kendi ağzından duymuştum. Fakat anladığım kadarı ile müşteri kimsenin umurumda değil. Yazıklar olsun sizin kurumsallığınızda.

Metin Metin 1.376 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları