sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pegasus BKM Express İle Hatalı Ödeme Gerçekleşti, Paramı Geri Ödemiyorlar

Bahadır Bahadır11 Ekim 16:02

Aşağıdaki order lemi sırasında sistemlerinde meydana gelen bağlantı sorunu nedeniyle parayı ödememe rağmen işlemim gerçekleştirilemedi. Akabinde arama yaptım, merak etmeyin 24 saat içinde iade oluyor denildi. Şu an bugün itibarı ile 3 ay 20 gün oldu parayı hala yatırmadılar. Bütün telefon görüşmelerin kaydı mevcut. Görüştüğüm her kişi başka bir yalanla beni oyaladı. Paranız salı günü yatıyor pandemi var vs ile hala yatmadı. En son 1 hafta önce görüştüm. Utanmadan 5 kez gönderdiğim dekontu tekrar istediler ve sonuç hala para yok. 

Bu kurumda kalan paranın derdinde değilim ama pazartesi günü 12 Ekim 2020'de yasal işlem yapıp söke söke bu Sabancı takımından yasal faizi ve maddi manevi zararın tahsil edeceğim. Güvenlik gerekçesi ile ses kayıtlarını yayımlamayacağım ama yayımlamasam bir daha bu firma ile uçmazsınız.

Ödemeniz gerçekleştirildi. Yapmış olduğunuz ödemenin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ödeme Bilgileri Tarih 20.08.2020 10:57:41 iş yeri Pegasus Tutar 1169,95 TL Taksit Sayısı 1 Kart Garanti Paracard

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Bahadır 3 saat önce  

    Hala parayı alamadık :d

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler