Pegasus Bilet İadesi

Gökhan Gökhan3 hafta önce

2 Haziran 2020 tarihinde Beyrut 'a biletim vardı. 27 Mart 2020 tarihinde yurt dışı tüm uçuşlar iptal oldu. 21 Nisan'da bileti açığa aldım. Şimdi diyorlar ki uçuş yasaklarından önce biletinizi açığa aldınız. Peki 27 Mart'ta tüm uçuşların iptal olduğunu ben mi uyduruyorum?  

Pegasus sitesinde duyurularda bu biletleri açığa alıp karşılıklı uçuş kısıtlaması kaldırılmasından 2 ay sonra bilet iadesi yapılacağı yönünde bilgi mevcuttu. Karşılıklı uçuş yasakları kalktı fakat iade yapmıyorlar. Konu ile ilgili pandemi dönemi telefon görüşmelerim ve maillerimin içeriğini kendilerine aktarmama rağmen" siz bileti açığa almamalıydınız biz o işlemi yapacaktık" diye saçma bir savunma yapıyorlar. 

Sitelerinde duyuru olarak yayınladıkları biletinizi açığa alın kullanmazsanız iade edeceğiz cümlesinin altını dolduramıyorlar. Sonuç itibariyle yanıltıldık. Müşteri hizmetlerinden aldığımız bilgiler sonucunda izlediğimiz yolda yanıltıldık. Şimdi ceza ödeyip biletimizi iptal edebiliyoruz. Teşekkürler Pegasus ailesi!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler