Pegasus Havayolları'nın Zengin Olma Politikası!

Sinan T. |

Pegasus Havayolları'ndan 10.08.14'de İstanbul'dan Antalya aktarmalı Köln bileti aldım. İstanbul'dan kalkan uçak 40 dk gecikmeli çıkacağız dedi ve buna rağmen 2 saat gecikmeli kalktı ve özellikle sormama rağmen kesinlikle uçak bekler diyerek uçağa bindirdiler. Antalya'ya indik ne uçak var ne birşey.

Yetkililere bir şekilde ulaştıktan sonra buldukları çözüm şu oldu. "5 saat sonra İstanbul'a geri uçacağız, 3 saat orada bekleyip Oradan tekrar Köln'e." Şaka gibi ve bilet iadesi istediğimizde Antalya'ya gelişimizi değil sadece bizi almadan giden uçağın parasını iade edecekler kendi keyfimizden Antalya'ya gitmişiz gibi. Ve firmanın bir hafta boyunca bütün uçuşları gecikmeli sakın bilet almayın...

Etiketler :

Uçuş İptal Uçuş Rötar Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan T.
  15 Ağustos
  19:27

  sizden degil pegasus at sinegi bile olmaz pegasus musteri hizmetsizlikleri problemimi cozmemis iken cozduk diye bir de buradan cagriyi kapatiyorlar. yazik cok yazik...

 • Sinan T.
  15 Ağustos
  19:23

  Pegasustan tam bekledigimiz hizmetsizlik sizden degil pegasus at sinegi bile olmaz.

 • Sinan T.
  11 Ağustos
  21:17

  Ben ne gecicem kardesim siz benimle irtibata gecin. Hem rezil edin hemde ayaginiza bekleyin

 • 11 Ağustos
  19:08

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden rezervasyon kaydınıza alınan not ile ilgili olarak en kısa sürede çağrı merkezimiz ile irtibata geçmenizi ya da aşağıdaki linkten tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz.
  http://www.flypgs.com/bize-ulasin/iletisim.aspx
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Sinan T.
  11 Ağustos
  12:34

  GHY6ER nolu pnr dan inceleyebilirsiniz. Sizin yuzunuzden gunum berbat oldu.245 Euro verip başka bir ucaga oradan da 90 Euro verip trene binmek zorunda kaldim. Ali Sabanciya kadar Sertaç Haybata kadar herkesi rahatsiz edeceğim. Blog acacagim pegasuszedeler diye rezalet bir firmasiniz sunun bilincinde olmaniz gerekiyor oncelikle kavun karpuz tasimiyorsunuz.

 • Sinan T.
  11 Ağustos
  12:33

  Birde pegasus yetkilisi mesajinizi biye ulasin kismindan yazin deyip link vermesin lutfen oradan da yazacagim da web siteniz bile sizin gibi.