Pegasus Havayolları'nın Rötar Yapması Yüzünden Planlar Bozuldu!

Bulut E. |

Pegasus Havayolları'nın 13. 10. 2013 tarihli 4122 uçuş numaralı S. Gökçen-İzmir seferinde yaşanan 2. 5 saatlik rötar sonucunda bütün planlarım alt üst oldu. Ekonomik olduğu için tercih ettiğim Pegasus, İzmir'den sonra Aydın'a gidecek biri olarak hava alanından geçen tren seferlerinin bitmesi sebebiyle bana ekstra masraflar çıkardı. Üstelik bütün girişimlerimize rağmen bunu telafi edebilmek için en ufak bir yardımları olmadı.

Pegasus'un, Pegasus plus üyelerine avantajlar ve kolaylıklar sağladığı palavrası da tarafımdan öğrenilmiş oldu. Bunun bir şekilde telafi edilmemesi halinde bir daha Pegasus Havayolları'nı kullanmayacağımdan eminim.

Etiketler :

Rötar - İptal Tazmin Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  09:17

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri