Pegasus Havayolları'nın Online Bilet Sistem Hatası

Mustafa T. |

Pegasus Havayolları'ndan avantaj paket dahilinde bilet aldım. DD7SNZ rezervasyon numaralı biletimi PC-2251 uçuşuna taşımak istedim. Avantaj paket olduğundan ücretsizdi. Ama işlemin sonuna geldiğinde her şeyi doldurduğum halde eksik form bırakmayın hatası alıyorum.

Şehir kısmı boş ancak onu da dolduramıyorum, inaktif durumda. Canlı Destek'ten H***** bana yardımcı olmadı. Müşteri hizmetlerini aramam gerekiyormuş ancak neden kendi hatam olmayan bir iş için para harcayayım.

Üstelik öğrenciyim, hattımda kredi gerçekten yok. Sırf Pegasus'un internet sitesindeki hata yüzünden biletimi değiştiremiyorum. Bunun kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  29 Mayıs
  08:48

  Dün ücretsizdi, bugün de deneyeyim dedim, aynı işlem için 15 TL istiyor. Şimdi de beni ararlar değil mi, ne zaman ki para alacaksınız ararsınız. Belki Elazığ İzmir hattında tekelsiniz, ancak başka hiç bir uçuşumda sizi tercih etmeyeceğim.

 • 29 Mayıs
  08:40

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden çağrı merkezimizin en kısa sürede tarafınızla irtibata geçeceğini bildirmek isteriz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri