Pegasus Havayolları'nın Deneyimsizliği Yolcuları Yarı Yolda Bıraktı!

Berçem G. |

Bu akşam Pegasus Havayolları ile Hatay'a giden kardeşim hava şartları nedeniyle Hatay'a iniş yapamayarak Adana'ya inmiş bulunmakta. Buraya kadar herşey doğal ve anlaşılır durumda ancak bunun üstüne Pegasus durumu hiçbir şekilde telafi etmeye çalışmadan kendi başınızın çaresine bakın diyerek kardeşim ve onun gibi bir uçak dolusu insanı ortada bıraktı.

Kardeşim devlet memuru olarak yarın işinin başında olmalı ve yaklaşık 2 saattir alanda bulunmakta. Daha acısı uzun süren şikayetlerimiz sonucu bir araba ayarlanacağı ama onunda parasını karşılamaları gerektiği söylenerek 30 TL istendi.

Bu kadar yıllık firmayız diyen Pegasus Havayolları'nın bu kadar küçük bir sorunda bu hallere düşmesi düşündürücü ve tercih etmeme nedeni bence.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Uçuş İptal Rötar - İptal Tazmin

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  09:11

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri