Pegasus Havayolları'nın Bozuk Online Bilet Sistemi!

Ferhat M. |

Önce internet sitesinden bilet almaya çalıştım bir saatten fazla uğraştıktan sonra Chorome tarayıcı yerine Internet Explorer'u denedim ve sonunda ödeme adımına geldim, tam ödeme tamamlandı banka onay döndü site yine hata verdi ve biletin ödemesini görmedi.

İnternet bankacılığından kontrol ettiğimde bekleyen işlemlerde olduğunu gördüm. Canlı destekten yardım istedim yapamam çağrı merkezini ara dedi. Çağrı merkezini aradığımda yeni sürprizlerle karşılaştım. Çağrı merkezinin dakikası 1.5 TL imiş ve zaten 1 dakikası menüde geçiyor. Çıkan eleman ise aynı bileti çağrı merkezinden veremeyeceği çünkü fiyatın çağrı merkezinde daha pahalı olduğunu söyledi. Yeni bileti 15 TL daha pahalı olanı aldım

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:06

  Sayın Misafirimiz;
  Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda web sitemiz interaktif biletleme işlemlerinde herhangi bir aksaklığın tespit edilemediğini bildirmek isteriz.
  Web sitemizin ana sayfasında bulunan ''Bilet Satış'' bölmüne uçuş parkurlarınız ve tarihlerinizi seçtikten sonra uçuşlarınızı oluşturabilir ve 16 haneli visa ya da master kredi kartınız ile biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Çağrı merkezimizden gerçekleştireceğiniz biletleme işlemlerinde ise ek olarak hizmet bedeli vergisi tahsil edilmektedir.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri