Pegasus Havayolları'nın Bileti Pahalıya Satma Çabası!

İrmak A. |

03.09.2013 tarihinde İstanbul aktarmalı Ankara-Milano bileti alabilmek için flypgs.com'a girdik. 2 farklı kredi kartıyla 2 ayrı bilgisayardan işlem yapmamıza rağmen kredi kartı bilgilerimizi yazıp işlemi onayladıktan sonra internet sitesi bize sayfa hatası verdi. Tekrar deneyip tekrar aynı hatayı aldık. Bunun sonucunda Pegasus Havayollarını telefonla arayarak aldığım hatayı bildirdim. Bana internette 551 tl olan bileti 591 tl'ye telefonla alabileceğimi söylediler.

Kabul etmeyince tarayıcımı değiştirmemi önerdiler. Aynı bileti birer kez de firefox ve internet explorer'la almayı denedik, fakat elbette başaramadık. Firmayı tekrar aradığımda bu sefer de bileti bana 563 tl'ye satmaya çalıştı.

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrmak A.
  03 Eylül
  13:28

  Bu esnada bilet rezervasyonumun opsiyon süresi dolmadığı için fiyatı sabitti, yoksa her sorunda fiyatlarımız dinamik diyerek işin içinden sıyrılıyorsunuz zaten.

 • 03 Eylül
  11:09

  Sayın Misafirimiz;
  Bilet ücretlerimiz kademeli olarak dinamik bir yapıya sahip olması sebebi ile ücretlerimiz arasında ücret,iptal ve değişiklik kuralları farklılıklar göstermektedir.Konu hakkında 0850 250 0 737 nolu çağrı merkezimizi arayarak biletiniz hakkında detaylı bilgi alabilir,işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  İlginize teşekkür eder,ucuslarimizda gorusmeyi dileriz.
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri