10 Şubat 2014

Pegasus Havayolları'nın 7 Saat Rötarı Ve İkram Anlayışı!

07.02.14 PC262 9D3XKH Sabiha Gökçen - Çardak uçağı 20:20 yerine 02:30'da yaklaşık 7 saat rötar ile kalkmıştır. Bu süre içerisinde biz yolculara herhangi bir ikram yapılmadığı gibi açıkça doğru söylenmemiştir. Uçak içerisinde bizlere yiyecek ikramı olacağı söylendi, ancak uçak içerisinde para ile ikram servisinde bulundunuz.

5 saatlik rötardan dolayı bu seyahate ait bilet ücretlerinin tarafımızda iade edileceği söylendi. 08:02.14 tarihinde Pegasus Havayolları'nın Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ise, bu uçuşu gerçekleştirdiğiniz için, böyle bir hakkımız olmadığı tarafıma bildirilmiştir.

Bu konu hakkında sizden bir cevap bekliyorum. Bu uçuşa ait tarafımdan yapılan bilet ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum...

Emre 259 Okunma

Cevaplar

 • Emre 18 Mart 2014

  Bu mantıkla çalışan firmalar nasıl büyüyüp bu noktalara geliyor, anlam vermek imkansız...

 • Emre 19 Şubat 2014

  1053517 Numaralı şikayetime istinaden; Tamam böyle bir gecikme her havaalanında olabilir, herkesin başına gelebilir, biz 7 saat bekledik, daha da fazla bekleyebilirdik. problem bu değil, beklenir. Ancak bu durumla ilgili geçerli bir açıklama yapmak için, firmanızdan yetkili bir kişi gelmemiştir biz yolcularınızın, pardon müşterilerinizin! Havaalanı bilet satış yerindeki yetkilinin bize söylediği, "uçuşlar zamanında yapılamaz ve rötar süresi 5 saati geçer ise biletleriniz zaten iade edilcek, şimdi uçağa binin ve şu şu numaralı müşteri hizmetlerini arayın." dedi Bizde buna istinaden zorla ikna olup, mecburen uçağa binmek zorunda kaldık. 02:30 civarında uçağa bindik. 20:20 hareket saatli uçak 02:45te hareket etti. şimdi sizden http://web.shgm.gov.tr/doc4/shy-yolcu.pdf sayfasında yer alan ve yolcuların haklarıyla ilgili çıkarılan sözleşmenin 9. maddesinin A. bendine yazan sorumluluğununuzu yerine getirmenizi talep ediyorum. Bu konu hakkında tarafıma yine aynı şekilde olumsuz bir geri dönüş olursa bu bu durum burada kalmayacak ve gidebileceğim son noktaya kadar bu durumu taşıyacağımı bilmenizi istiyorum.

 • Emre 17 Şubat 2014

  Bu konu hakkında hala tarafıma olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapılmamıştır.

 • Emre 12 Şubat 2014

  08.02.2014 tarihinde hem müşteri hizmetleri yetkililerinizle görüştüm, hem de belirtmiş olduğunuz yere gerekli yazıyı yazdım. Aradan bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen, hala tarafıma bir geri dönüş olmamıştır.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön