22 Mart 2013

Pegasus Havayolları'ndan Bir Daha Bilet Almam Üyeliğimde İptal Edilsin!

Pegasusa ait int. sitesinden 22. 02. 2013 günü kampanyadan ask. personel çocuğu olan oğlum Sadullah T. Y. adına geçerli uygulama olan asker statüsünden 14. 04. 2013-22. 04. 2013 Lefkoşa-İstanbul gidiş dönüş S6LHQU rez. kodlu toplam 97, 73 Tl. ye uçak bileti aldım.

06. 03. 2013 tarihinde başka bir kaynaktan Kıbrıs hattı uçuşlarında askeri personel yakınlarına uygulanan indirimin kaldırılacağını öğrenmem üzerine bileti aldığım tarihten 20 gün sonra bana T2M4N1 kodu verildi ve biletimin aynı tarihe ve ücrete değiştirileceği söylenmesine ve konuşma kayıtlarımız olmasına rağmen sonradan benden ek ücret ödemem veya yeni ücretten bilet almam gerektiği verilen kod num. kayıtlarında olmadığı söylendi.

Sezgin 197 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 933897 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

  • Sezgin24 Mart 2013

    Bu konuda 9 kez pegasusla görüştüm.Her seferinde en az 15-20 dk.sı bekleme ile geçti.Kendi söylediklerini kendileri inkar ediyorlar.Hep aynı şekilde müşteriden üç kuruş daha nasıl koparırız düşüncesindeler. Hiç yakıştıramadım.Konuşmalar dinlendiğinde ne demek istediğimi anlayacaklar.Ayıp ayıp.Sosyal medyada haklarında çok fazla ilgisiz ve çözümsüz kaldıkları Şikayetler var.Müşterini memnu etmezsen hergün 1 müşteri kaybedersin.Damlaya damlaya göl olur.Tavsiyem acilen müşteri şikayetlerini çözüm odaklı personeli derhal inceleme altına alın.Ya da eğitimlerini tekrarlayınız.Saygılarımla.Lütfen bu mesajımı da pegasusa iletiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön