01 Şubat 2014

Pegasus Havayolları'nda Valizler Yok Oluyor!

Pegasus Havayolları ile 4 gün Barcelona tatili yapalım dedik burnumuzdan geldi. 7 kişilik grubumuz Barcelona'ya varınca 1 valizimizin olmadığını gördük. Asıl sürpriz dönüşteymiş.

Bavullarımız Edremit aktarmalı (transfer bagaj) olarak verilmişti. Fakat indiğimizde tüm valizlerimiz de (6 adet) yoktu. Bizimle birlikte tutanak hazırlatan 2 ayrı kişi daha vardı.

Gerek Barscelona'da Swissport yetkilileri gerekse Türkiye'de Çelebi yer hizmetleri yetkilileri Pegasus Havayolları'nda transfer bagaj kaybının çok yüksek olduğunu ve Pegasus Havayolları'nı defalarca uyardıklarını ama sorunların sürdüğünü bildirdiler.

31 ocakta saat 21:30'da telefon ile ulaşacak kimse yoktu. Yüzlerce uçak kaldıran firma müşteri hizmetlerini iyice boşlamış...

Vedat 87 Okunma

Cevaplar

 • Vedat10 Şubat 2014

  Üzgünüm diye diye bu kavramı değersizleştirdiniz. Türk Dil Kurumu bile size dava açmalı. Ben de sizin müşteri ilişkileriniz için çok üzgünüm. Pegasus adını kullandığınız için çok üzgünüm. Ödeştik mi?

 • Vedat09 Şubat 2014

  Bavullar 4 gün sonra parçalanmış bir şekilde geldi. Biz yapmadık MNG kargo yapmış diyorlar. Dur bakalım ne olacak. Türkiye'de iş gören şirketler, firmalar hakikaten AB değil Afrika kriterlerini bile yakalayamadı.

 • Vedat06 Şubat 2014

  bunların hepsi otomatik sanal dünya mesajı. geri dönüş falan yok arkadaşım.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1050668 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön