Pegasus Havayolları'nda Müşteri Sorununu Çözmek Kavramı Yok!

Sultan K. |

27/03/2014 tarihinde internet aracılığı ile alınmış biletlerimiz uçuşa 1 saat kala banka tarafından işlemde kalmış olduğunu öğreniyoruz ve biletlerimizi alamıyoruz. Pegasus Havayolları Müşteri İlişkilerini aradığımızda yapacak birşey yok biz sizin niyetinizi bilemeyiz diye hakaret içerikli kelimeler duyuyoruz, dolandırıcıyı mıyız biz? Nasıl ne olabilir niyetimiz?

Sürekli kullandığım bu havayolu ilginçtir ki müşterisinin o tarihte yaptığı bütün işlemleri görebilirken rezervasyon aşamasında geçilip bankada limit ve mail order sorunu olmadığı halde anlamsız bir nedenle beklediği konusunda bilgisi olurken nasıl olurda 27 mart fiyatından çekim yapmayı önermez? Bu kadar mı yetersiz çözümleriniz. Böyle tok satıcılık olmaz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sultan K.
  02 Haziran
  13:30

  evet ya tam da bu şekilde devam edin bir daha sizi asla tercih etmeyeceğim!!!umrunuzda değil ama benim ve çevremin çok umrunda emin olun

 • Sultan K.
  08 Mayıs
  17:53

  noldu pegasus çokmu yoğunsunuz ?
  pardon siz toktunuz dimi?

 • Sultan K.
  25 Nisan
  17:26

  Bununla ilgili tarafınızla görüşme sağladım ses kayıtlarından bulabilirsiniz buradaki kayıtlı numaramdan görüşme sağladım. PNR numarası orada geçiyor,detaylarda.

  iyi çalışmalar...

 • 25 Nisan
  16:31

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri