07 Ekim 2013

Pegasus Havayolları Yanlış Bilet Kesimi!

Hartur adlı acenteden almış olduğum biletim. Defalarca kez İstanbul'dan Elazığ'a söylememe rağmen Elazığ'dan İstanbul'a kesilmiştir. Dönüş için İstanbul havalimanına geldim ve biletimdeki yanlışlık fark edildi. Acenteyi aradım buraya gelin kamera kayıtlarımız var haklıysanız paranızı iade edeceğiz denildi. Ardındaki gün için borçla bilet alarak Elazığ'a geldim. Acentede sert bir tepkiyle karşılaştım.

9 tl gibi bi ödeme yapmayı teklif ettiler. Bu da bilet iade bedeli olarak söylendi. Bende satış yapan elemanın yanlış kesim yapmasından kaynaklandığını bilet tutarımın ve dönüş bileti için ekstradan verdiğim tutarın bedelini istedim. Kamera kayıtlarımıza şifre hatasından ulaşamıyoruz denildi.

Muhammed 93 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed11 Ekim 2013

    Çözümü Bırakın irtibata geçme gereksinimi bile duymuyorlar. . .

  • Muhammed07 Ekim 2013

    Bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Ve ayrıca firmadaki elaman ve firma sahibinin sert bir ifade ile "Git nereye şikayet edersen et " ifadesini de dile getirmek istiyorum. kamera kayıtlarının 20 günde bir silindiğini idda ediyorlar. Çünkü kamera kayıtlarında haklı olduğum ortadadır.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1007207 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön