27 Ağustos 2014

Pegasus Havayolları Uzun Gecikme!

09.08.2014 tarihinde PC 287 no'lu uçakla Denizli'den İstanbul Sabiha Gökçen'e 5 saat gecikmeli olarak gelebildik. Pegasus Havayolları'nın bize yazın kısmına 3 ayrı mesaj yazmama rağmen sistemden hepsini silmişler. Kendi sitelerinde yolcu hakları kısmında 5 saat ve üzeri gecikmelerde bilet ücreti iadesi ve şehirler arası tek yön bilet hakkı verileceği yazıyor ama aradan 20 gün geçti hiçbir yanıt alamadım. Arayan soran yok.

Özgür 339 Okunma

Cevaplar

 • Özgür05 Eylül 2014

  Şikayetim yanıtlanmadı

 • Özgür01 Eylül 2014

  Henüz yanıt alamadım

 • Özgür28 Ağustos 2014

  ***Yönetmelik kurallarına ek olarak şirket yönetimimizin almış olduğu karar doğrultusunda İçhat ve KKTC seferlerinde 3 saat ve üzerinde meydana gelen gecikmeler ve sefer iptalleri: Aşağıdaki uygulama uçuşa 24 saatten az zaman kala, zorunlu hallerde Şirketimiz tarafından yapılan gecikme ve sefer iptallerinde geçerlidir. 15 Ağustos 2006 tarihinde itibaren; Şirketimizden kaynaklanan teknik arıza veya benzeri aksaklıklar nedeniyle iç hatlar ve KKTC'ye yapılan tarifeli seferlerde meydana gelen gecikme durumlarında yolculara verilecek hizmetler aşağıdaki gibi olacaktır: 3 saati aşan gecikme ve sefer iptalinde; yolcu uçuşu gerçekleştirmiş olsa dahi, bilet bedeli iade edilecektir. 5 saati aşan gecikme ve sefer iptalinde; yolcu uçuşu gerçekleştirmiş olsa dahi, bilet bedeli iade edilecek ve yolcunun talep ettiği herhangi bir iç hat uçuş noktasına tek yön ücretsiz bilet Pegasus Havayolları tarafından takdim edilecektir. Durumumuzla ilgili olarak 2. maddenin uygulanmasını talep ediyoruz.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi28 Ağustos 2014

  Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1171289 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön