09 Nisan 2014

Pegasus Havayolları Uçuş Tarife Değişikliği Yapıyor Ama Biz Yapamıyoruz!

Pegasus Havayolları, 25 Nisan AJAHJQ Bilet kayıt numarasına ait, PC2819 uçuş numarasıyla İstanbul Atatürk - İzmir seferi için tarife değişikliği bildirimi aldım. 1 saatten az bir süre değişikliği olduğu için, herhangi bir değişiklik yapamayacaklarını bildirdiler.

Bir önceki sefer ile biletimi değiştirebilmem için neredeyse benden toplam uçuş ücreti kadar bir fark ödememi istiyorlar. 40 dakika tarife değişikliği neredeyse aslında 1 saat oluyor. Bir önceki sefer ile uçuşumu değiştirmek istiyorum.

Sanıyorum defalarca tercih ettiğim bu firmayı kullanmaktan vazgeçmeliyim. Buradaki şikayetleri okuyunca kaygılarım dahada arttı.

Melis 220 Okunma

Cevaplar

  • Melis11 Nisan 2014

    Şikayetim ile uzaktan yakından alakası olmayan bir yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi11 Nisan 2014

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda biletinizde belirtmiş olduğunuz tarife değişikliğinde uçuş saatinizin 23:20 yerine 23:59'da gerçekleştirileceği görülmektedir.Farklı bir tarih değişiklii içimn gerçekleştirmek istediğiniz bilet değişiklik taleplerinizde bilet kurallarının geçerli olacağını bildirmek isteriz. Kurallarımız gereğince iç hat uçuşunun tarifeli kalkış saatine 30 ve dış hat uçuşunun tarifeli kalkış saatine 45 dakikadan daha kısa süre kala gelen misafirlerimiz uçuşa kabul edilmemektedir. Belirlenen süreden daha kısa zaman kala gelen misafirlerimizin uçuşa kabul edilmeleri halinde, seferimizde gecikme yaşanabileceğinden talepler olumlu karşılanamamaktadır. Bu gibi durumlarda, sadece o uçuşumuz değil, aynı uçuşun devamında yapılacak tüm seferlerde de gecikme yaşanmaktadır.Bu nedenle ilgili uçuşunuza belirlenmiş olan check in saatleri dahilince başvurmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön