03 Mart 2016

Pegasus Havayolları Uçuş İptali ve 24 Saatlik Mağduriyetimiz!

01 Mart 2016 Trabzon - İstanbul 06.00 uçuşunu sis sebebiyle iptal ettiniz, çocuğumla beni 24 saat boyunca mağdur ettiniz. Bilet bulabilmek için yaptığım telefon görüşmelerinin haddi hesabı yok. Çağrı merkezinizi aradığımda ayrıca para ödüyorum. Kendi çabalarımla uçuş bulmaya çalıştım saatlerce. Şikayetimle ilgili Pegasus Havayolları ile görüşmek istiyorum, illa mail atacaksınız deniliyor, mail gönderiyorum cevap yok. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti, bu nasıl bir ticaret anlayışı?


İşime 1 gün geç gittim, izin yazdırmak zorunda kaldım, çocuğum sınava giremedi. Sonuçta Burak'ın özür dilemeyi, bir alternatif dahi sunmadınız, başka bir uçuş için yönlendirmediniz. 24 saat boyunca başka bir şehirde beni ve çocuğumu mağdur ettiniz. Söyleyecek bir cevabınız var mı çok merak ediyorum. "Biz mesaj attık" deyip olayı çözümsüz bırakmayın. Ve çok rica edeceğim bana standart bir cevap maili göndermeyin.

Filiz 160 Okunma

Cevaplar

  • Filiz20 Nisan 2016

    Aradan haftalar geçti yine bir ses yok pegasus tan

  • Filiz30 Mart 2016

    Aradan 1 ay geçti Pegasus hala cevap vermedi, ama ben şaşırdım mı yooo hiç şaşırmadım

  • Filiz11 Mart 2016

    Evet hiç şaşırmadım çünkü bana pegasus prosedürlerini anlatan bir mail gönderdi. Yahu ben hangi anlaşılmayan dilde yazıyorum acaba, daha nasıl anlatayım bilmiyorum, anlatmak istediğim; çok açık ve net, 1 gün boyunca tarafıma uçuş ayarlanmadı kendi çabalarımla 24 saat gecikmeli uçuş buldum, çocuğum sınava giremedi ve ben 1 gün izin almak zorunda kaldım işyerimden, pegasus diyorum, mağduriyetim diyorum, nasıl karşılanacak diyorum. Ben sanki pegasus'a sizin uçuş iptal prosedürünüz nedir diye sormuşum gibi bana mail atıyorlar, çözüm yok, mağduriyet gidermek yook, ama laf çok. Gerçekten inanamıyorum bu nasıl bir ticari anlayış, umarım gerçekten yazdıklarımı anlayıp tarafıma dönerler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön