17 Mart 2014

Pegasus Havayolları Uçakta Olmayan İnsana Valiz Kesmek!

Pegasus Havayolları'nın 14.03.2014 PC110 sefer sayılı uçuşa dört kişilik yerimiz vardı. Bir arkadaşımız gelemediği için, üç kişi check-in kontuarına geldik ve kendisinin gelemeyeceğini özellikle belirterek check-inimizi yaptırdık. Fakat kontuardaki arkadaşın kimlik kontrolü yapmadığı bir kişiye check-in yapmasına ve iki valizimizin fişini de gelmeyen arkadaşımıza kesmesine şahit olduk.


Sonuç olarak, valizlerimiz bizimle birlikte Ankara’ya gelemedi. Ama check-in kontuarında gelmeyeceği belirtilen bir kişiye valizlerin kesilmesi, haliyle kişinin son kontrollerde uçakta olmaması, kontrole gelen yer görevlisinden surat yememiz inanılmazdı.


Sitenizden şikayetimi iletmeye çalıştım ama "Bize Yazın" çalışmıyor!

Diltem 103 Okunma

Cevaplar

  • Diltem02 Temmuz 2014

    Herhangi bir cevap iletmeyi düşünüyor musunuz?

  • Diltem20 Mart 2014

    Sisteminizde "Hatalı mesaj girişi! Girdiğiniz mesaj hatalı karakterler içeriyor. Sadece harf, rakam ve noktalama işaretleri kullanılabilir. Lütfen kontrol edip tekrar giriniz." şeklinde bir hata geldiği için buradan şikayetimi ilettim. Ayrıca şikayetin nereden iletildiğinin de bir önemi olmadığını düşünüyorum. Çünkü harf, rakam ve noktalama işareti dışında herhangi bir karakter kullanmadığım halde şikayetimi iletemiyorum. Ben oradan iletemiyorum, siz buradan cevap yazmıyorsunuz diye; konuyu kapatalım mı öneriniz nedir?

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi18 Mart 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön