04 Ağustos 2014

Pegasus Havayolları Uçak 45 Dk. Rötar Yaptı Yolcuları Uçağa Bindirmedi!

21 Temmuz tarihinde İstanbul (SAG) - İzmir 06:20 uçağına Pegasus Personeli bizi bindirmedi. Personel uçak kalkıyor diye iletti, fakat sonrasında 45 dakika Rötar olduğunu ekranda açıklandı ve bizi yönlendirmediler. Rica ettik, fakat kötü davranış ile yanıt verildi. 4 ytş ve 3 çocuk olarak mağdur kaldık ve yeniden uçak biletleri satın-aldık. Maddi ve manevi olarak mağdur kaldığımız için para iadesini talep etmekteyiz.

Vüsale 329 Okunma

Cevaplar

  • Vüsale12 Ağustos 2014

    Ben, Pegasus sitesine girdim şikayet talebimi yazıp gönderdim. Fakat Pegasus tarafından bir dönüş olmadı ve ilgilenilmedi.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön