29 Mayıs 2013

Pegasus Havayolları Plus Soyadı Değişikliği!

2007'den beri Pegasus Plus üyesiyim. 2012 yılında evlilik sebebiyle soyadım değişti. Bu yıl online işlemler aracılığıyla soyadı değişikliğimi gerçekleştirmek istedim, olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, 48 saat içinde değişeceğini söylediler, değişmedi. Web sitesi aracılığıyla mesaj gönderdim, cevaben kimlik bilgilerimi istediler. Kimlik fotoğrafımı çekip gönderdim, değişmedi. En son mailde evlilik sebebiyle soyadımın değiştiğini belgelememi ve bunu da faxla göndermemi söylediler.


Kendilerine bunun ne kadar saçma bir istek olduğunu belirten bir mesaj daha gönderdim. Tek amacım biletteki ve üyelikteki soyadı farklılığı yüzünden puan kazanma konusunda sıkıntı yaşamamaktı. Hala cevap yok.

Neyran 1.675 Okunma

Cevaplar

  • Neyran14 Haziran 2013

    Pegasus Havayolları şikayetim için çözüm üretmek yerine üyeliğimi iptal etmeyi tercih etti. Pegasus Plus üyesi olmayı düşünenlere firmanın "müşteri odaklı!" yaklaşımını duyurmak isterim.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz; Pegasus Plus program kurallarına göre üyeliğinizde isim soyisim güncellemesinin yapılabilmesi için geçerli bir kimlik fotokopisi (nüfus cüzdanı,passaport,evlilik cüzdanı ya da bayan misafirlerimiz için boşanma ilamı vb.) göndermeniz gerekmektedir.İsim güncellemesi yapıldıktan sonra satın alacağınız biletlerdeki isim soyisim sahasının, kimliğiniz,uçak biletiniz ve Pegasus Plus üyeliğiniz ile birebir uyuşması gerekmektedir.Aşağıda yer alan fax numarasına kimlik fotokopinizi gönderdiğinizde Pegasus Plus hesabınızda gerekli güncelleme yapılacaktır. FAX: 02165607092 İlgi ve anlayışınız için teşekkr ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlşkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön