26 Mart 2013

Pegasus Havayolları Paramın Kesintisiz İadesini İstiyorum!

RTW6UK bilet numarasına istinaden 420 TL ye almış olduğum İstanbul Londra biletimi 26 03 2013 tarihinde iptal etmek istediğimde bana iade edilecek tutarın yalnızca 118 TL olacağı bildirildi. bu durumda yaklaşık yüzde 70 ni pegasus mü almakta bu ödemenin anlamadığım şey bu bilet iptal olduğu anda kat be kat parasına başka bir yolcuya satılarak çifte kar elde edilecekken mağdur olan yolcuya sadece yüzde 30 mü iade ediliyor?


Tüm reklamlar tüm ilanlar tüm o kampanaylar ve neden THY olamadığının cevabı: Çünkü yolcuya saygısı yök ve de insanların sırtından kazanılacak haksız 3 liranın peşindeler. Konuyu kurumsal iletişim birimimizle de görüşeceğim.

Özlem 111 Okunma

Cevaplar

  • Özlem27 Mart 2013

    Pegasus firması bana dönüş yapıldığını bildirmiş ancak ben kendilerinden herhangi bir dönüş alamadım, neyi kastetmekteler acaba??

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 934947 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön