09 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Online Check-in Yapamadı!

Pegasus Havayolları'ndan online check-in yapabileceğime dair emaili aldıktan sonra, yapmayı denediğimde, "Şu anda İnternet Check-in'e uygun uçuşunuz bulunmamaktadır" ibaresi üzerine çağrı merkezini aradım. 5 dakika bekledikten sonra ,aldığım cevap: ismimin çok uzun olması, ekrana sığmaması, İzmir-Brüksel direk uçuşuna ait uçağın kiralık olması sebebiyle online check-in yapamayacağımdı.

Bu durumda daha erken havaalanında bulunmam gerekiyor. Havaalanına yakın oturmadığımız ve sabah uçağı oluşu nedeniyle çok zor durumda kaldım.

Bu kadar tuhaf bir sebepten dolayı beni zor duruma soktukları, herhangi bir çözüm sunmaya çalışmadıkları, çağrı merkezleri bunu "şikayet bildirimi" olarak almadığı için şikayetçiyim.

Gunes 142 Okunma

Cevaplar

  • Gunes12 Eylül 2013

    İlk iki sorunuza sadece cevap verdikleri için 1 verdim. Verdikleri cevap kalitesi için puanlama yapacaksam 0 verirdim. Herhangi bir çözüm üretmediler maalesef o yüzden 0 verdim. Son soruda da eğer mecbur kalırsam yine onları tercih edeceğim için 2 verdim. Saygılarımla

  • Gunes10 Eylül 2013

    Sevgili Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri, Zaten "Bize Yazın" bölümünden 3 gün önce şikayet detayımı size ilettim (996257 talep koduyla). Bu websitesi üzerinden sırf "şikayet durumu:cevaplanmış" yazsın diye cevap vermeyin lütfen, gerçekten yardımcı olmaya çalışın. Bu durum için verebileceğiniz en güzel yanıt: "Yaşadığınız sorun için üzgünüz. Önümüzdeki uçuşlarda aynı sorunu yaşamayın diye uğraşıyoruz, sorunu araştırıyoruz. Hizmet kalitemizi geliştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz." Saygılarımla.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön