24 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Köpeğimin Kafesini Parçalamışlar!

Pegasus Havayolları iel 22/02/2014 tarihli pc2895 uçuş numaralı Adana'dan İzmir'e olan yolculuğumda sapasağlam verdiğim havayolu taşımacılığına uygun köpek kafesini resmen parçalamışlar. Nasıl olduğunu köpeğime neler yapıldığını kimse bilmiyor!

Oradaki görevlinin ilgisizliği ve maillerime gelmeyen cevaplarda üstüne eklendi ve sabrım taşmaya başladı. Köpeğimden para almaya gelince yolcu sınıfına sokup dakika aksatmayan firmanın hatasını karşılamak için neden köpeğimi kargo gibi gösterip aynı çabayı sarfetmediğini merak ediyorum.

Hakkımı aramak için tüm imkanlarımı seferber edeceğim ve tüm hayvanseverleri bilgilendirmeye çalışacağım. Bu olay bu kadar hafife alınmamalı burada söz konusu olan bir can!

Sefa 83 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1059655 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön