11 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Kırılan Valiz Tazminatını Ödemek İstemiyor!

31 Ocak 2014 Kayseri'den Sabiha Gökçen'e uçuşum esnasında bavulum kırılmış (PNR: 86W8W73, Bagaj etiket numaram: PC 139835) hasar raporu tutulmasına rağmen LRT etiketi düzenlenmiş diye yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ama buradan şirketin insaflı olanlarına sesleniyorum o imza kesinlikle benim değil.


Tarayarak tarafıma gönderdiklerinden biliyorum, benim imzam olmadığı gibi imza da değil bir karalama. Pegasus Havayolları'nın isminin böyle bir sahteciliğe karışmasını istemediğimden gerekli işlemleri kendilerinin yapmaları için şikayet ediyorum.


Her ne kadar Mahkeme ve Adli Tıp imza doğrulama ile çözüm aramak istemesem de eğer yardımcı olamayacaklarsa hakkımı arayacağım.

Harun 116 Okunma

Cevaplar

  • Harun15 Şubat 2014

    yaklaşımları iyi ama çözüm çok kötü

  • Harun12 Şubat 2014

    Bavulumun parçalanmış halini fotoğraflayarak gönderdiğim halde nasıl oluyor da ufak delik, sıyrık diyorsunuz? Hangi kanun hangi ölçüye göre?

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1054637 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön