12 Ağustos 2014

Pegasus Havayolları Kayıp Eşyaya Muhatap Yok!

12.08.2014 Tarihinde eşimi İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Sivas'a gönderdim. Sivas'a gittiklerinde bavulun kayıp olduğunu öğrendiler. Kayıp eşya birimine başvurduklarında hiç kimse ilgilenmiyor. Eşimle rapor tutulmasını istiyor ama tutulan rapor baştan savma. Rapor sonrasında Pegasus Havayolları kayıp eşya birimini arayın diyorlar.


Bundan sonraki süreçte ise telefonlara bakılmadığı gibi sonunda birilerine ulaşıyorum ve bavulun gümrük tarafından gönderilmediği beyan ediliyor. Bir kaç saat sonra tekrar aradığımda bavulun kayıp olduğu ve kendilerinin yapacak bir şeyleri olmadığını ifade ederek telefonu yüzüme kapattılar.

Mehmet 1.440 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet17 Ağustos 2014

  Bugün 17 Ağustos bavulum bize ulaşmadı. İlgililerin dikkatine(Maalesef ilgilenen yoktur)

 • Mehmet15 Ağustos 2014

  Aradan dört işgünü geçmesine rağmen bavulum bize ulaştırılmadı. Müşteri ilişkileri berbat bir firma. Artık kayıp eşya birimi telefonlarımı açmıyor. Bavulumun akibetini öğrenemiyorum

 • Mehmet15 Ağustos 2014

  15.08.2014 Saat 11:06. Kaybolan Bavulum MNG kargoya verilmiş. Sivas merkezden Zara ilçesine gönderilecek. Sivas - Zara arası 45 dakika. Bugün itibariyle ilçeye teslim edecek MNG kargo şubesi ile görüştüğümde şok edici bir bilgi öğrendim. Kargo şirketi bavulumu Kayseriye oradanda Ankaraya oradan Suşehrine ve oradan Zara ya gönderilecekmiş. 45 dakıika lık süre 1 haftaya çıktı. Yaşatmış oldukları sıkıntıdan dolayı tebrik Ediyorum Pegasus Havayollarını.

 • Mehmet15 Ağustos 2014

  Bugün 15 Ağustos, bagajımız bize ulaşmadı.

 • Mehmet13 Ağustos 2014

  Lütfen yalan söylemeyin. Sırf cevap vermiş olmak için yazmayın. Hiçkimse aramadı ve hatta aradığımda da bilgi alamadım. Bu kadar ilgisiz ve alakasız bir firma daha görmedim. Utanmadan birde geri dönüş yapıldı diye cevap veriyorsunuz.

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi13 Ağustos 2014

  Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1168000 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön