04 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj Eziyeti!

25 Ağustos günü bavulum Sabiha Gökçen gelmedi. Pegasus yer hizmetleri bana iki uçuşun daha bavullarının tamamını bekletti. İlgisiz uçuşların bagajlarını da saatlerce bekledikten sonra bagajımın kayıp olduğuna anca ikna olan yer hizmetlerine SAWPC11618 referans no ile rapor tutturdum. Bundan sonra esas eziyet başladı Call center her aradığımda meşguldü bagajım bulunmasına rağmen adresim bulunamıyordu.

Ben de raporda yer alan email adresine mail atarak ismimi, iş adresimi ve bavulun içindekileri tekrar yazdım. Ancak İstanbul'da bir bankanın Genel Merkezi olan iş adresimi 5 gündür bulamadılar. Demin call centera ulaşmayı ilk defa başardım telefondaki kişi bana yardımcı olamayacağını söyledi.

Müge 80 Okunma

Cevaplar

  • Müge20 Şubat 2014

    Herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Saatim çalındı

  • Müge15 Eylül 2013

    Pegasusun kaybettiği bavulumun içinden çalınan eşyamla ilgili SUÇU OLUP OLMADIĞINA ilişkin değerlendirme yapması bile "müşteri" diye bir kavramları olmadığının bir işareti bence. Müşteri yok hizmet yok eziyet var.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 995325 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön