14 Şubat 2013

Pegasus Havayolları Kampanyadan Şikayetçiyim!

Müşteri velinimetimiz diyenlerden korkmak lazım firma olarak Pegasus hava yollarından almış olduğumuz sözde kampanyalı 2 adet uçak biletinden bir tanesinde isim değişikliği yapmak istedik. Ancak muhteşem Pegasus elemanları sistemde isim değişikliği yapmanın mümkün olmadığını hatta iade bile yapamayacaklarını kampanyadan alındığı için bu şekilde davrandıklarını söylediler.

Sonra ileri bir tarihe alalım dedik gelin görün ikinci bomba bunun içinde ödediğimiz para kadar para istediler netice 23 tl iade ettiler 100 tl aldılar. Biz de önümüze baktık.

Mahmut 141 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut15 Şubat 2013

    :) bu komik ve sistemsel cevabınıza minnettar kaldığımızı ve ayrıca ofiscenek tüm arkadaşlarımızla paylaşarak herkesi kocaman güldürdüğümüzü bilmenizi isteriz.(tabi siz bunu bedava yapılmış bir reklam olarak değerlendirebilirsiniz ) Buradaki satış amacınızın uçağınıza ait koltuklarınızı en sağlıklı biçimde satmanız ve firmanızı zarara uğratmamanız olduğu zaten bilinmektedir. Ancak yolcu isim değişikliği bu anlayışta sizi zarara uğratmayacak bir işlemdir.Bu konuda hepimiz aynı fikirdeyiz nihayetinde satılan koltukta yine bir kişi uçacaktır. ancak sizin yolcu isim değişikliği yapmayıp iptalini sağlamak adına vermiş olduğunuz alternatifler muhteşemdir. ileri tarihe bile aldığımız taktirde ödediğimiz para kadar (kampanyalı olsa dahi) para ödemeye mecbur etmeniz biletin iptalinden başka çare bırakmamanız gerçekten ARGE nizi muhteşem kılıyor. unutmadan bilet iptalinde de % 80 kesinti yaptığınızıda unutmayalım. Ayrıca o koltuğu tekrar satıp para kazandığınızı da :) Ama eminiz ki bunlar hep müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmalardandır ve hepsi biz müşterilerin iyiliği ve daha iyi hizmet alabilmesi içindir :) Müşteri memnuniyeti kisvesi altında müşterilerinizin sizi maddi kayba sokmayacağı bu kadar basit bir konuda sizin onları acımasız şeklide ZARARA UĞRATIP CEPLERİNDEN PARALARINI ALMANIZIN BAŞKA BİR İSMİ VARDIR. (SİSTEMİNİZDE KAYITLI MIDIR ? BİLEMİYORUZ) :) Ardında da zaten bilette yazıyordu demeniz bile bize, FİRMANIZIN müşterilerinize gösterdiğiniz özenin basit göstergesidir. Tatil satan turlar bile tatil iptal sigortası diye bir alternatif yaratıp biz tüketicileri korumaya özen gösterirken sizin bu konuda kaptı kaçtı oynamanız muhteşem bir tiyatrodur. Fazla uzatmaya gerek yok... yapılan şey ortadadır vermediğiniz bir hizmet için bizden çatır çatır para aldınız helal olsun size :) ...Size nice 100 uçaklar diliyoruz... :)

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden, biletleme işlemleri tamamlandıktan sonra bilet üzerinde isim soyisim değişikliği yapılamamaktadır.Konu hakkında daha detaylı bilgiyi websitemiz üzerinden ‘’Genel Kurallar’’ başlığı altında rezervasyon ve bilet kuralları bölümünden edinebilirsiniz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön