26 Eylül 2016

Pegasus Havayolları İlgisiz Ve Eğitimsiz Personel

24.09.2016 saat 20:00 İstanbul Atatürk havalimanından - İzmir Adnan Menderes havalimanına almış olduğum bilet için tüm işlemlerimi tamamlamış olarak 40 dk önce gittiğim (check-in dahil) Atatürk havalimanında telefonumda barkodun biletimin görüntüsü olduğu koltuk numarama kadar gördükleri halde güvenlikten geçemedim. Kontak masalarında kimse yoktu ve bilet satış bürosuna gittim ve durumu hızlı bir şekilde anlatmama rağmen uçağın kaçacağını belirttiğim halde bu kadar sorumsuz çok yavaş ve ağır şekilde yardımcı olamayacağını söyledi.


Bana yardımcı olacak bir kişiye bile yönlendiremedi kimseyi arayıp sorma ihtiyacı bile duymadı. Daha sonra büyük bir çaba içinde güvenliği geçtim. Kapıya kadar gittim saat 19:55 fakat yine önümde çok büyük bir engel Pegasus çalışanı, görevli saatini göstererek asılsız beyan veriyor. 5 dk olmasına rağmen saat 20:00 diyor. Körükler çekildi diyor ama çekilen bir şey yok.

Hakan 366 Okunma

Cevaplar

  • Hakan25 Eylül 2016

    Yukarıdaki karakter dolduğu için devamını buraya yazıyorum. Personel hem çok rahat bir şekilde yalan söylüyor hem de o kadar ilgisizler ki anlatamam gerçekten daha önce de kullanmış olduğum bu firma bu çalışanları aracılığı ile hem zamanımı hem de paramı çaldı. Aşağılayıcı bakışları unutmam mümkün değil. Uçak 102 nolu kapıdan kalktı. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön