29 Haziran 2015

Pegasus Havayolları Her Zamanki Gibi Organizasyon Eksikliği!

27.06.2015 Sabiha Gökçen-Roma 11:50 'de kalkması planan uçuş üç kez üst üste rötar yiyerek, uçuş saati 4 saat kadar sarkmış ve uçuş saatinin net olarak bilgisi verilmemiştir. Şahane olan şey ise, personel rötar nedenini tatmin edici şekilde yolculara aktaramamaması.


Hava alanındaki personelin lakayt, ilgisiz ve kaba davranışları F** B*** 'in "beğenmiyorsanız Pegasus'u tercih etmeyin" ifadesini kullanması, Pegasus şirket grubunun kalitesini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Bir daha asla tercih etmeyeceğim ve seyahat acentası sektöre büyük bir leke sürmüştür. Kaybettiğim zamanı bana nasıl geri vereceksin sevgili Pegasus kardeş!

Müjde 193 Okunma

Cevaplar

  • Müjde29 Haziran 2015

    27.06.2015 Sabiha Gökçen-Roma 11:50 'de kalkması planan uçuş üç kez üst üste rötar yiyerek, uçuş saati 4 saat kadar sarkmış ve uçuş saatinin net olarak bilgisi verilmemiştir. Şahane olan şey ise, personel rötar nedenini tatmin edici şekilde yolculara aktaramamaması. Hava alanındaki personelin lakayıt, ilgisiz ve terbiyesiz davranışları Faruk b. 'in "beğenmiyorsanız pegasus'u tercih etmeyin" ifadesini kullanması, pegasus şirket grubunun kalitesini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Bir daha asla tercih etmeyeceğim ve seyahat acentası sektöre büyük bir leke sürmüştür. Kaybettiğim zamanı bana nasıl geri vereceksin sevgili pegasus kardeş!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön