15 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Grup Bilet Talebimize Dönüş Olmadı!

Okulumuzun yurtdışı projesi için 15 gün önce 20 nisan 10 mayıs tarihlerinde İstanbul - Madrid uçuşu 29 kişilik grup bileti için Sivas Aymila Turizm aracılığıyla talepte bulunduk. Grup taleplerinde en fazla 2 gün içerisinde sonuç alınıyorken ve acentanın somut bir şekilde Pegasus Havayolları'na durumu maillerle izah etmesine rağmen şirketin geri bildirimi olmamıştır.


Sadece falan bey veya hanıma konu iletildi den öteye gidilemedi. Bu gecikme dolayısıyla müracaat tarihindeki fiyatla şu anki fiyat arasında ciddi farklar oluştu. Mağduriyetimiz söz konusudur. Şirketin kendi sitesinden durumu anlatan şikayetimi 3 gün önce yapmış olmama rağmen herhangi bir dönüş olmamıştır.

Yılmaz 118 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz18 Şubat 2014

    Gelen mesaj doğrultusunda ilgili yere mesaj göndermeme rağmen cevap verilmedi. İşin en kötüsü bırakın fiyat anlamında mağdur edilmeyi, acentaya verilen bilgiye göre malesef uçakta yer yok cevabı verilmiş durumda. Firmanında bildiği üzere madrid hattı yeni açılmış daha önce olmayan bir hattı. Hattın açıldığı günden birkaç gün sonra müracaat yapmış olmamıza ve o tarihte kesinlikle boşluk olmasına rağmen böyle bir cevap kabul edilebilir değil. Alternatif uçuş önerilmekte normal gidişimizden 2 gün öncesi. Okul projesi olduğumuz için 2 öncesi gidişimizde konaklamadan kaynaklanan kişi başı 80 euro fark çıkmakta. 28 kişide hesap malum.Daha önce defalarca grup uçuşu gerçekleştirdiğimiz kurumsal firmanın duyarlı davranmadığını ve muhatap bulunamadığını net bir şekilde belirtebilirim.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için [email protected] adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Ilginize tesekkur eder, ucuslarimizda gorusmeyi dileriz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön