08 Mart 2013

Pegasus Havayolları Görevli Personelin Olmaması ve Hatalı Bilgilendirme!

06. 02. 2013 'te saat 20:00'da İstanbul - İzmir uçağım vardı. Uçuştan bir süre önce müşteri hizmetlerine, check-in için bir süre gecikeceğimi, yardımcı olup olamayacaklarını zira ona göre Atatürk Havaalanı'na gideceğimi yada gitmeyeceğimi söyledim. Bana telefonda, görevli personelin orada bana yardımcı olacağını, check-in için beni bekleyeceklerini söylediler. Fakat gittiğimde tek bir görevli yoktu.


Hemen sonrasında telefon açtığımda bana "Biletinizde zaten yazıyor. Uçuştan yarım saat önce gelmeliydiniz" dediler. Bunu biliyorum zaten. Zira o yüzden öncesinde sizi aramıştım. Sizden söz almasaydım havaalanına gelmeyecektim. Neden olduğun tüm masraflar için teşekkürler FLYPGS!

Melih 128 Okunma

Cevaplar

  • Melih20 Haziran 2013

    masaüstüne kaydetmiş olduğunuz word dosyasından kopyalayıp kopyalayıp cevap vermiş olmanızı bana geri görüş yapıldı olarak görebiliyorsanız evet geri dönüş yapıldı.

  • Melih20 Haziran 2013

    çözüme dair göstermiş oldukları 0 çaba ile haklarındaki düşüncem pekişmiştir.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi08 Mart 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 928180 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön