03 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Gecikme Ve Paramparça Bir Bagaj!

Pegasus Havayolları 02.02.2014 Antalya-S.Gökçen PC4235 sefer sayılı uçuşun 22:05'te gerçekleşmesi gerekiyordu. 21:30'da check-in ve bagaj işlemlerini hallettim. 21:40'ta uçuşun operasyonel nedenlerle 22:45'e ertelendiği mesajını aldım. Ancak uçuş 23:15'te gerçekleşti. Yani tam 1,5 saat geç!


Havaalanında beklediğim yetmezmiş gibi Sabiha Gökçen'deki servisi de kaçırdım ve bir sonraki servis için 1,5 saat beklemek zorunda kaldım. Yani İzmit'e planlanandan tam 3 saat sonra ulaşabildim.


Diğer konu bagajlarımdan birisinde şofben vardı. Gişe görevlisine bunu belirttim ama görevli zaten her bagaja dikkat edildiğini söyledi. Ancak bagajı teslim aldığımda paramparça olduğunu gördüm.


Şofbenin o hale gelebilmesi için fırlatılması gerekir!

Salih 90 Okunma

Cevaplar

  • Salih07 Şubat 2014

    Ben bagajımı tamir edin,bedelini ödeyin vs demedim ki! Check-in görevlisine kırılabilir eşya olduğunu özellikle söylememe ve onun "biz zaten her bagaja dikkat ediyoruz,merak etmeyin" demesine rağmen bagajımın paramparça edilmesine itiraz ediyorum. Olmaz ya;bir daha Pegasus'la seyahat edersem "kırılırsa kırılsın,parasını ödüyorlar nasılsa" diye düşünmemi mi bekliyorsunuz? Özetle hasar sonrası yaptıklarınız değil,hasar oluşmaması için yapmanız gereken şeyler önemlidir.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1050925 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön