24 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Geciken Seferin Aktarmasını Ayarlayamıyor!

İzmir'den 16.02.2014 Saat 19:55 İzmir-İstanbul S.Gökçen S.Gökçen-Trabzon 22:45 seferiyle uçmayı planlamıştım ancak teknik bir problemden dolayı İzmir İstanbul seferi istenilen saatte yapılamadı. Hadi yapılamadı bu nedenle aktarmayı kaçırarak Trabzon'a 16.02.14 pazar günü ulaşamayarak ertesi gün yarım gün mesaimi yapamadım.


Pegasus Havayolları ekibinin bulduğu çözüm ya İstanbul'da konaklayıp 17.02.14 öğle uçuşu ile Trabzon'a gitmek ya da İzmir'de konaklayıp sabah uçuşu ile Trabzon'a geçmek. Aydın'dan gelmiştim havaalanına ve tekrar Aydın'a dönmek zorunda kalıp maddi ve zaman kaybıma yol açmışlardır.


Oysa ki İstanbul aktarmayı da 1-2 saat bekleterek aynı gece geç saatte de olsa ulaşım sağlanabilirdi. Şikayetim var!

Ayşe 62 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön