11 Nisan 2014

Pegasus Havayolları Erken Tarihte Uçak Bileti Aldık Mağdur Olduk!

Erken rezervasyon otel tatili ile birlikte Pegasus Havayolları'ndan 1 haziran İstanbul kalkış Antalya-6 haziran Antalya'dan İstanbul'a dönüş uçak bileti aldık. Biz çok önce almamıza ve bu fiyattan son 2 koltuk yazıyordu internet sitelerinde. Bizde alelacele aldık aylar sonra aynı uçusa baktığım zaman bizim aldığımız fiyatın çok altından fiyat verildiğini gördüm.


Sonuçta erken almanın esprisi ucuz uçak bileti almak açıkçası Pegasus Havayolları gibi bir firmanın bizi mağdur etmesine çok üzüldüm. Yok şimdi uçak dolmadı felanda filanda diye savunma yaparlar ama neresinden bakarsan bak yanıltıldık! Bizim bu mağduriyetimizi Pegasus Havayolları'nın gidermesini bekliyorum.

Kenan 190 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi11 Nisan 2014

    Sayın Misafirimiz; Bilet ücretlerimiz kademeli olarak dinamik bir yapıya sahip olması sebebi ile ücretlerimiz arasında ücret,iptal ve değişiklik kuralları farklılıklar göstermektedir.Bilet satın alım işlemleri internet,çağrı merkezi,satış ofislerimiz ve yetkili acentalar tarafından satışa açık olduğundan ve bilet iptalleri sonucu yeni koltuklar açıldığından ücretlerde değişiklikler olabilmektedir.Ayrıca tercih ettiğiniz tarihteki uçuşlar ile farklı tarihlerdeki uçuşların ücretleri doluluk oranının farklı olması sebebiyle ücretleri de farklı olabilmektedir.Satın almış olduğunuz ücretin bilet kurallarına göre değişiklik yapabilirsiniz.Konu ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz. http://flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön