10 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Çocuğu Annesinden Ayrı Gönderdi!

07. 04. 2013 tarihinde internet üzerinden Gaziantep den İstanbul'a bileti aldık. Yolcunun ismi kimlik de H***r fakat ben internet üzerinden alırken H***l diye aldım. TC kimlik numarası, Soyadı, ve doğum tarihi tutar iken isimdeki bazı harflerin yanlış yazılmasından ötürü ablam uçağa alınmamış ve çocuğu uçağa alınmıştır. Çocuk 2007 doğumlu ve yolda ağlamaktan kendinden geçmiş şimdi sizin hangi uçuş kurallarınızda çocuğu annesinden ayrı göndermek var?


Pegasus dediğiniz kurum halka arz olmuş ve öncü olmak için atılımlar yaparken bu şekilde yolcularını mağdur mu edecek ? 6 yasında ki çocuk tek başına uçakta geliyor ve psikolojisi bozuluyor bununla ilgili doktora gideceğiz. Bütün yasal hak aranacak.

Murat 62 Okunma

Cevaplar

  • Murat06 Temmuz 2013

    UQ14TK ucak rezarvasyon kodu

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapılabilmesi için ilgili uçuşun rezervasyon kayıt numarasını tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön