14 Şubat 2013

Pegasus Havayolları Bilet Satış ve Kabul Personeli ve Şefi!

3 kişilik ailece İstanbul Antalya gidiş dönüş alınan biletin Antalya dönüşünde benim adına olanını görmediklerini ısrarla yeni bilet almamı telkin eden çocuk kucağımda 1 saat beni mağdur eden ve ekip şefinin de saat gelmediği halde uçağı kapattığını defalarca dile getiren yeni bilet alınca da sistemde önceki bileti de gören problem odaklı insana aileye çocuğa yolcuya saygısız problem odaklı Antalya bilet satış ve uçuş şefinin nasıl bir hizmet verme anlayışı içerisinde olduklarını merak ediyorum.

Ömer 134 Okunma

Cevaplar

 • Ömer28 Ağustos 2014

  sikayetvar.com ve pegasusun sayfasından iletişim kurmama rağmen.. ve olay üzerinden 2 yıldan fazla geçtiği halde pegasus dönüş yapmamıştır..

 • Ömer09 Mart 2014

  olaydan bir buçuk yıl geçmesine rağmen hala bir dönüş olmamıştır. istenilen uçuş numara kayıtlarını bir kaç kere göndermiş bulunmaktayım..

 • Ömer09 Nisan 2013

  REZERVASYON NO/BOOKING REF. = MGN5RE Bunu 2 DEFA GÖNDERDİM WEB SAYFANIZDAN VE TELEFONLA ...

 • Pegasus Havayolları Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Misafirimiz, Talebinize istinaden daha detaylı inceleme sağlanabilmesi için rezervasyon kayıt numaranızı ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön