26 Ağustos 2013

Pegasus Havayolları Bebek Arabasında Hasar ve Konuya İlgisizlik!

İstanbul-Bodrum ve akabinde Bodrum-İstanbul uçuşumuzu Pegasus havayolları ile gerçekleştirdik. Bodrum'a uçarken yanımızda taşıdığımız bebek arabasını uçağın kapısında alıp, Bodrum inişimiz de yine uçağın kapısında teslim etmişlerdi. Fakat İstanbul'a geri döndüğümüzde bebek arabasını bagaj teslim noktasında alacağımız söylendi.


Bavullarımız geldikten sonra 45-5- dakika daha bekletilerek bebek arabamızı teslim ettiler, fakat hasarlı ve bazı parçaları eksik olarak. Kendilerine sorunu fotoğraflayarak e-mail atmış olmama rağmen (oradaki görevlinin yönlendirmesi ile) aradan haftalar geçmiş olmasına rağmen bir cevap dahi alamadım.

Beril 40 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön