04 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Bagajım Kayıp ve Bulunamıyor!

2.6.2013 tarihinde İzmir'den İstanbul'a Pegasus Havayolları ile uçtum. Bagajım bu uçuşta kayboldu. Uçağın bizim uçuşumuzun ardından Bodrum'a uçtuğunu ve bagajın büyük ihtimalle içinde olduğunu, en geç 3.6.2013 tarihinde benimle iletişime geçileceğini söylediler. Bugün aranmayınca, Sabiha Gökçen Havaalanı Kayıp Eşya ofisini aradım ve bagajımın hala bulunamadığını söylediler.


Düğünden döndüğüm için en kıymetli eşyalarım o bagajın içinde kayboldu. Gerekenin bir an önce yapılmasını ve bagajımın bulunup, adresime kargolanmasını istiyorum. Bagaj numaram: PC139808

Başak 135 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi17 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 959556 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

  • Başak'ın Teşekkür Mesajı06 Haziran 2013

    Sikayetimvar.com üzerinden yaptığım bildiri üzerine Pegasus bagajımı buldu. Öncelikle sikayetimvar.com ailesine sonsuz teşekkürler. Pegasus'a da bagajımı buldukları için teşekkür ediyorum.

  • Başak04 Haziran 2013

    2. 5. 2013 tarihinde İzmir - İstanbul arasındaki uçuşum sırasında bagajım kayboldu. Havaalanında tutunak tutturdum ve en kısa zamanda dönüş yapılacağı söylendi. Dönüş yapılmaması üzerine, ben kendilerini aradım. Hem de tam 4 kere! Her aramamda gerekli araştırmanın yapılıp bana dönüleceği söylendi ancak dönen kimse olmadı. Son aramamda, tutanağın yanlış tutulduğunu öğrendim. Uygulanması gereken prosedür tamamen yanlış uygulanmış. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor? Müşterinizi bu kadar mağdur etmeye ne hakkınız var? Pegasus ile ilk uçuşumdu. İki kere uçtum. İki uçuşum da rötar yaptı. Rötarı geçtim üzerine bir de valizim yaboldu. Onu da geçtim. Kayıp durumunda yapılması gereken işlemler yanlış!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön