18 Şubat 2013

Pegasus Havayolları Açık Bilet Kullanım Zamanı Bitimi Bilgilendirmesi!

Pegasus Havayollarından Ocak 2012 tarihinde 5NZ780 Rezervasyon numaralı biletimi açık bilete çevirdim ve bir yıl içinde bileti kullanmam gerektiği söylendi. Geçen süre içinde biletin son kullanım tarihi dolmadan önce firma tarafından; açık biletinizin süresi dolmak üzere gibi bir uyarı bekliyordum. Pegasus tarafından böyle bir uygulama yokmuş ve ben pegasus kalitesine inanıp böyle düşündüğüm için açık biletimin süresi geçtiği için kullanamadım.

Müşteri hizmetleri de böyle bir uygulama olmadığı için herhangi bir şey yapılamayacağı söylendi. Çevremdeki kişilere de bu durumu ilettiğimde böyle durumlarda kalite gereği süre bitimlerinden önce müşteri mağduriyetleri oluşmaması için firmalar tarafından hatırlatma olur değerlendirmeleri yapılmıştır.

Mutlu 1.091 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu21 Şubat 2013

    Bu konuda Pegasus Havayolları tarafından bana henüz herhangi bir dönüş yapılmadı.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 922021 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön