01 Temmuz 2013

Pegasus Havayolları 1 Saat 30 Dakika Rötar !

30 Haziran 2013 Bükreş -İstanbul uçuşu 1 saat 40 dakika gecikmeli kalkmasına ve İstanbul'dan Ankara'ya giden uçağımın kaçmasına karşın, hiçbir Pegasus yetkilisi yardım talebimi cevaplandırmadı.

Uçağın henüz Bükreş'e varmadığını ,havalimanında belirtirken bile 'bizim kayıtlarımızda herhangi bir rötar gözükmemektedir' diyerek geçiştirmeye çalışan Pegasus müşteri temsilcilerinede , Pegasus'un 'Zamanında kalkış Performansı' reklamlarınada doğru değil.

'Saat 18:25'de, uçak 17:30'da kalkması gerekiyordu. Diğer uçağımı kaçırdığımda kim sorumlu olacak?' diye sorduğumda, Pegasus müşteri temsilcisi ' kayıtlarımızda herhangi bir rötar gözükmüyor!' diyerek anlamsız cevaplar vermiştir.

Berk 69 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Misafirimiz; Pegasus Havayolları olarak "zamanında kalkış" performansımızı en üst seviyelere taşıyarak, siz misafirlerimizin tercihlerinin en önemli nedeni olan Güvenli ve Zamanında seyahat imkanlarını gerçekleştirebilmek adına her dönemde çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında şirketimizin zamanında kalkış performansımız sektörde üst seviyelerde izlenmektedir.Buna rağmen bazı koşullarda seferlerimizde aksaklıklar yaşanmakta ve bu aksaklıkların en kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda 30.06.2013 tarihli Bükreş-İstanbul uçuşunun geç gelmesi nedeniyle bağlantısını kaçıracak olan misafirlerimize gerekli ikram hizmetleri ile ücretsiz bilet değişikliği işlemlerinin yapılmış olduğu tespit edilmiştir. Anlayisiniza tesekkür eder, bir sonraki uçusunuzda benzer bir durum ile karsilasmamanizi dileriz. Uçuşlarımızda görüşmeyi dileriz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön