Pegasus Havayolları Yüzünden İşim Olacağım!

Durmus Y. |

Bugün Batumi 14. 45 uçağı hava nedeniyle iptal edildi. Yanlız başka firmanın 18. 00deki uçağı hava alanına indi ve tekrar havalandı. Hem bu uçaktan sonra İstanbul'a indiğimde 20. 10 Konya uçağındada yerim vardı. Tabi ki onu da kaçırmış oldum. Ayrıca benim pazartesi sabahı Konya'da olmam lazımdı. Sizin gibi bir firmanın yüzünden belki de işimden olacağım. Siz gerçekten çok kalitesiz bir firmaymışsınız, Pegasus Havayolları.

Bir sürü insanı siz mağdur ettiniz. Bunun için hukuki yollardan hakkımı arayacağım. Batumi hava alanındaki olan uçak seferlerinin kalkışlarının hepsinin görüntüsü ve yolculardan topladığımız dilekçeyle sizi rezil edeceğime emin olabilirsiniz.

Etiketler :

Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Durmus Y.
  14 Aralık
  00:59

  bunlar bır halt beceremezler kı ınsan degıller bunlar ınsan olsalar yardım ederlerdı nederdee yazık cok yazık hemde

 • 03 Aralık
  10:35

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri