Pegasus Havayolları Yolculukta Hasar Gören Eşyayı Karşılamıyor.

Mehmet Ş. |

Pegasus Havayolları ile yolculuk sürecinde valiz kırıldı. Havaalanında rapor tutuldu. Gerekli evraklar hazırlandı. Pegasusla yaklaşık 3 ay yazışıldı. Sonra ödemiyoruz diye cevap verdiler. Havaalanı raporu ve eksper raporu fotoğraf olmasına rağmen valizi ödemediler. Bu konuda yolcunun hakkı yok mu?

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ş.
  04 Mart
  00:17

  Şikayetimiz ile ilgili verdiğiniz cevap geçerli ve doğru bir cevap değildir. Çünkü sorumlu olmadığınız hususları yazmışsınız. bagajdaki hasar sizin belirttiğiniz hususlardan biri değil. Bağaj ezilmiş be kasası kırılmıştır. Ama sizin öne sürdüğünüz gerekçeler farklıdır. kaldı ki ben eksper raporu hazırlatıp tarafınıza iletmiştim ama siz anlamak istemediniz halen sorunu anlamak istemiyorsunuz. ben bagaj ezildi yani kasası kırıldı diyorum siz farklı hasar türünü gerekçe gösteriyorsunuz. İnandırıcı ve güvenilir değilsiniz.

 • 03 Mart
  09:28

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1062010 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri