Pegasus Havayolları Yeterli Zaman Olmasına Rağmen Uçağa Alınmadık!

Yılmaz Ş. |

Eşim Eylem, kızım Ceyda (yaş 6), oğlum Demirhan (yaş 1)'ın Pegasus Havayollarının 23 Ocak 2014 16:45 ANK-İZM biletini aylar önce kampanyalı satıştan almıştı. Saat 16:15'de uçuş kartımızı almak için bankoya geldiğimizde, geç kaldığımız için işlem yapamayacaklarını söylediler.

Israr etmemiz nedeniyle bize yan taraftaki makineden uçuş kartı alabilirsiniz dediler. Orada işlem yapamadık, sonra başka bir yere yönlendirdiler. Oradaki görevlide bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Uçağın kalkmasına 30 dk.olmasına rağmen biz uçağa alınmadık. Bütün personel aynen robot gibi, standart ifadeler yardımcı olmak gibi niyetleri yoktu, eşim iki çocuğu ile mağdur oldu!

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ocak
  09:34

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri