Pegasus Havayolları Yanlış ve Eksik Yönlendirme Kurbanıyız!

Barış D. |

Geçen yıl planladığımız(annem,eşim,kardeşim,eşi)Adana gezisi için(16.02.2013 06:55/17.02.2013 20:05)gidiş-dönüş bilet aldık.Otel,araç ayarlanmıştı.kimlik kontrolünde annemin kimliğinin evde kaldığını fark ettik. Pegasus yetkilisine(30-40 yaşlarındaki şef)ricada bulunduk fakat mümkün olmadığını söyledi. Bir çözümü olup olmadığını sorduğumuzda bir şey yapılamayacağını belirtti.

Annem maalesef orada kaldı,bizimle gelemedi. Adana'daki görevliler polisin böyle durumlarda bilgisayardan GBT verdiğini ve yurt içi uçuşlarda bu belge ile uçağa binilebileceğini söyledi.Ancak bunu bize İzmir'deki Pegasus yetkilisinin söylemesi gerekirdi.Aksine bize gayet kaba bir şekilde davrandı.Tatilimiz zehir oldu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  14:01

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 929048 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • 11 Mart
  11:26

  Sayın Misafirimiz,

  Şikayetinize sebebiyet veren durumun daha detaylı incelenebilmesi için uçuşunuza ait rezervasyon kayıt numarası ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri