Pegasus Havayolları Yanlış Bilet Kesimi!

Muhammed Y. |

Hartur adlı acenteden almış olduğum biletim. Defalarca kez İstanbul'dan Elazığ'a söylememe rağmen Elazığ'dan İstanbul'a kesilmiştir. Dönüş için İstanbul havalimanına geldim ve biletimdeki yanlışlık fark edildi. Acenteyi aradım buraya gelin kamera kayıtlarımız var haklıysanız paranızı iade edeceğiz denildi. Ardındaki gün için borçla bilet alarak Elazığ'a geldim. Acentede sert bir tepkiyle karşılaştım.

9 tl gibi bi ödeme yapmayı teklif ettiler. Bu da bilet iade bedeli olarak söylendi. Bende satış yapan elemanın yanlış kesim yapmasından kaynaklandığını bilet tutarımın ve dönüş bileti için ekstradan verdiğim tutarın bedelini istedim. Kamera kayıtlarımıza şifre hatasından ulaşamıyoruz denildi.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Y.
  11 Ekim
  23:11

  Çözümü Bırakın irtibata geçme gereksinimi bile duymuyorlar. . .

 • Muhammed Y.
  07 Ekim
  22:07

  Bana herhangi bir dönüş yapılmadı.
  Ve ayrıca firmadaki elaman ve firma sahibinin sert bir ifade ile "Git nereye şikayet edersen et " ifadesini de dile getirmek istiyorum. kamera kayıtlarının 20 günde bir silindiğini idda ediyorlar. Çünkü kamera kayıtlarında haklı olduğum ortadadır.

 • 07 Ekim
  17:00

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1007207 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri