05 Eylül 2014

Pegasus Havayolları Yanlış Anons!

Ben Sabiha Gökçen'den Balıkesir- Edremit Koca Seyit havalimanına yaz aylarında Pegasus veya diğer şirketlerle gidiş -dönüş seyahat eden vatandaşım.
Balıkesir Koca Seyit hava limanına inişte oraya uçan diğer hava şirketleri ''Balıkesir- Edremit Koca Seyit hava limanına iniyoruz'',veya'' biraz sonra inmiş olacağız'' anonsu yapıyorlar doğrusu bu.
Fakat Pegasus'un kabin memurları "Edremit havalimanına alçalmaya başlıyoruz" veya "biraz sonra "Edremit havalimanına inmiş olacağız " gibi yanlış anons yapıyorlar.
Havalimanımım ismini doğru söylemiyorlar.Havalimanının adı : Balıkesir Koca Seyit Havalimanı
Tabelayı görmüyorlarmı da yanlış söylüyorlar.

İlhami 220 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli incelemelerin sağlanabilmesi amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön