11 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Valiz Aktarım Hatası!

Saat 18. 40 İzmir Nevşehir aktarmalı Pegasus Havayolları seferiyle seyahat eden akrabam Nevşehir'e ulaştığında valizinin ve köpeğimin kendisiyle birlikte Nevşehir'e ulaşmadığını görmüş. Bu sorunun kaynağı olarak da İstanbul'dan aktarım süresinin yeterli olmayışı gösterilmiş. Köpeğin ve valizlerin Kayseri'ye gönderileceği belirtilmiş. Köpeğin maliki ben olmam nedeniyle iletişime geçiyorum.

Tamamen şirketin sorumluluğundaki bu hatadan doğan mağduriyetimi bir an önce gidermek için benimle iletişimi geçilmesini talep ediyorum. Mağduriyetimin biran evvel giderilmesini umuyorum.

Sevinç 44 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön